PRAMOGŲ ARENA

Tima Belorusskih/ Тима Белорусских

2019.12.20 17:00

Tima Belorusskih grįžta į Vilnių! Vienas populiariausių Baltarusijos atlikėjų, leidžiančių hitą po hito gerina visus įmanomus rekordus!  Kiekviena jo daina sprogdina internetą, karaliauja radijo topuose, o jo pirmasis albumas „Tvoj pervyj disk – moja kaseta“ (liet. Tavo pirmas diskas – mano kasetė) nepaliko jokių šansų kitiems prasibrauti į aukščiausią klausomiausių albumų sąrašo vietą! 2018 m. Tima Belorusskih galingai įsiveržė į muzikos pasaulį ir nuo tuo laiko nebuvo nė vieno mėnesio, kai jo dainos nekaraliavo „YouTube“ populiariausiųjų sąrašuose Lietuvoje, Ukrainoje, Latvijoje, Baltarusijoje ir kitose šalyse. Vien Lietuvoje per pastaruosius 3 mėnesius jis surinko daugiau nei penkis milijonus peržiūrų.

Atrodo, kad T. Belorusskih neketina lėtinti apsukų ir jau šiemet spėjo išleisti tris hitus („Vitaminka“, „Ja bolshe ne napishu“ (liet. Aš daugiau neparašysiu), „Poezda“ (liet. Traukiniai), kurie užvaldė mūsų grojaraščius ir mintis.

Gruodžio 20 d. pasimatome Vilniaus „Pramogų arenoje“, kur, tiesiogine to žodžio prasme, raus stogą nuo Timos dainų ir jūsų šokių!

Bilietus galite įsigyti čia