PRAMOGŲ ARENA

Ledo ritulio akademijos

SOSTINĖS LEDO RITULIO AKADEMIJA

Sostinės ledo ritulio akademija įkurta 2013 metais.

Sostinės ledo ritulio akademija – viena iš didžiausių ledo ritulio mokyklų Lietuvoje, kurioje berniukai ir mergaitės mokosi žaisti ledo ritulį. Mes siekiame padėti vaikams tobulėti, suteikdami jiems kokybiškų patarimų, įgūdžių ir sukurdami jiems galimybių save išreikšti.

Akademijos durys atviros visiems vaikams, nes ledo ritulys yra greitas, smagus, saugus žaidimas. Šis žaidimas ugdo ne tik vaiko fizines galias, žaidžiant ledo ritulį išmokstama bendrauti, ugdoma komandinė dvasia ir kūrybiškumas.Tai puikus sportas vaiko užklasinei veiklai ir net jei mažasis ledo ritulininkas netaps profesionaliu žaidėju!

Akademijos steigėjas ir vyr. treneris – Artūras Katulis, buvęs profesionalus ledo
ritulio žaidėjas, Lietuvos rinktinės narys.

 

Sostinės ledo ritulio akademijos treniruočių tvarkaraštis

Kontaktai:

Tel: +370 650 48772, +370 670 98009
info@ledoritulioakademija.lt
Treniruotės vyksta „Pramogų arenoje“, Ąžuolyno g. 9, Vilniuje.

 


HOCKEY PUNKS ACADEMY

 

Akademiją įkūrėme norėdami perduoti sukauptą patirtį ir užauginti naują ledo ritulininkų kartą. Naudodami naujausias treniravimo metodikas mes siekiame ne tik ugdyti sportinį meistriškumą, bet ir formuoti komandišką, pozityvią asmenybę.

Akademija veikia nuo 2014 metų, ją lanko jau daugiau kaip 100 vaikų. Akademijos treneriai ir įkūrėjai – buvę profesionalūs ledo ritulininkai, ilgamečiai Lietuvos ledo ritulio rinktinės nariai Mindaugas Kieras ir Šarūnas Kuliešius.

 

Hockey punks academy treniruočių tvarkaraštis

 

Kontaktai:

akademija@hockeypunks.lt
+370 616 17 697

Vyr. treneris Mindaugas Kieras
mindaugas@hockeypunks.lt
+370 671 61207